księgę goścI

Ślub oraz wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary, Warto aby z tego dnia zachować szczególną pamiątkę. Piękną, subtelną i pozwalającą wrócić do tych pięknych chwil.

Oferujemy księgę gości inną niż wszystkie. Przestrzenne drzewko w której goście wpisują się na karteczkach i sami je zawieszają jako liście
.
Drzewko jest w całości wykonane z sklejki brzozy  lub MDF

Spłodzić syna, zbudować dom, zasadzić drzewo… Od czego zacząć po ślubie? Jednak jeszcze wcześniej zacznij z nami! Oferujemy orginalne dekoracje z drewna na ślub. Mamy swoje własne źródła drewna, więc nie będziesz musiał się tym przejmować! Witamy na stronie . Pomożemy Państwu znaleźć wiele rozwiązań dla przyszłej imprezy!

Opcje? Kształ, wielkość, sposób mocowania są wybierane w zależnośći od chęci. Nic nie ogranicza naszej wyobraźni. Kolor, skomplikowane kształty liści i gałązek mogą być rożne.

Wykorzystanie? Drzewo ma wiele zastosowań. Jednym z najważniejszym jest stworzenie aury i nastroju na imprezie. Jednak mimo wszystko może pełnić też funkcję dekoracyjną. Może być na przykład świetnym i oryginalnym prezentem weselnym, dzięki dużej możliwości edycji, możesz ozdobić je wedle uznania, pokryć gałęzie życzeniami i innymi ozdobami. Świetnie się także sprawdza dla osób bez pomysłu oraz tych preferujących minimalizm w postaci koperty, możesz te bez problemu przywiązać do drzewka!

Cena? Na koszt składają się dwa elementy: skomplikowanie i wielkość kształtu, gałęzi i liści, im bardziej złożona tym cena jest wyższa.

Wynajęcie? Jest to rynek zbytu dla tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze. Usługa ta jest dostępna. Zobacz nasz asortyment, być może znajdziesz coś ciekawego.

Coś jeszcze? Jesteśmy doświadczone producentem i sprzedawcą wszelakiego rodzaju akcesoriów. Oferujemy ich szeroką gamę. Wejdź i poszukaj czegoś dla siebie.