Przykład realizacji

ZAPRZĘG ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA 

Zbuduj świąteczną dekorację w oparciu o nasze produkty

Więcej indormacji

Renifer – Świąteczna dekoracja galerii handlowych

Kupuj online bez wychodzenia z domu.

Sklep
renifer

ZAPRZĘG ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Zbuduj w oparciu o nasze produkty

Więcej indormacji
renifer
Unikalne dekoracje świąteczne centrów handlowych

Centra handlowe, obiekty komercyjne – Dekoracje świąteczne. 

Miejscami, gdzie można zastosować nasze produkty, są głównie galerie handlowe, które są obiektami o dużej kubaturze, Renifery naszej produkcji jako ozdoby świąteczne  mają na celu uprzyjemnić zakupy wprowadzając świąteczną atmosferę. Nie można im jednak odmówić tego, że świetnie wyglądają i naprawdę miło jest na nich zawiesić oko. Czołowe polskie galerie handlowe wręcz rywalizują w tym, która będzie mieć najlepsze dekoracje. W mediach pojawiają się potem rankingi galerii i ich dekoracji świetlnych. 

Szczegóły techniczne

01.

Przyciągnij uwagę klienta

Każdy zarządca galerii handlowej pragnie, aby jego obiekt wyróżniał się na rynku. Sprawa staje się szczególnie istotna w okresie świątecznym  Klienci wybierają wówczas te galerie, w których dobrze się czują, a ich wystrój przyciąga uwagę i zachęca do zakupów 

02.

Unikalny Design

Produkt zaprojektowany i stworzony z wielka dbałością o każdy detal, Renifer 3D jako dekoracja idealnie ozdobi przestrzeń podczas świątecznych zakupów – oto on! Z wielką duma pragniemy przedstawić owoc pracy najnowszych projektów. 

03.

Renifer (zaprzęg) jako platforma do rozbudowy

Firmy specjalizacyjne się w dekoracjach świetlnych mogą rozbudować naszą ofertę o zastosowanie taśm LED lub węża świetlnego.

Upload Image...

Elementy wycinane na naszych obrabiarkach CNC

Small Skateboard detail here

Upload Image...

Nogi renifera po złożeniu

Bez kleju i narzędzi

Unikalny projekt

To przemyślana konstrukcja zawierająca kilka elementów łatwych w połączeniu bez używania jakikolwiek narzędzi i klejów. Ten nowatorski design możemy wykorzystać dzięki zastosowaniu maszyn CNC, które maja bardzo duże możliwość produkcyjne  

Wpusty – wystarczy wsunąć i gotowe

Łatwy montaż

Pięć kroków i 2 minuty tyle potrzebujesz do złożenia renifera!

Upload Image...

Zaczynamy od złożenia nóg

 

Upload Image...

Tułów renifera został zintegrowany

Nie wymaga montaż

Zobacz Video

Tylko 5 kroków

Krótki film, na którym pokazano jak złożyć renifera. Beż narzędzi i klejów. Nie wymaga czytania żadnych instrukcji i dokumentacji technicznej.

Zobacz film
Renifer świąteczny

Specyfikacja

  • materiał MDF laminowany
  • grubość 16 mm
  • wysokość 1585.mm
  • szerokość 1050 mm

Z uwagi na zastosowany materiał zalecamy zastosowanie do użytku wewnętrznego. Świąteczny renifer nie jest odporny na warunki atmosferyczne szczególnie deszcz, śnieg, wilgoć itp. 

Mamy możliwość wykonania z innego materiału Dobrym rozwiązaniem możne być zastosowanie materiałów na bacie PVC

Unikalny design

Zbuduj zaprzęg

Zaprzęg Świętego Mikołaja to jeden z wielu elementów dekoracyjnych, za pomocą których można zaprojektować piękną świąteczną dekorację. Razem z pozostałymi produktami (aniołki bożonarodzeniowe, choinki, świąteczne gwiazdki, śnieżynki, bałwany) można stworzyć uroczą świąteczną aranżację, która wprowadzi niepowtarzalną bożonarodzeniową atmosferę! 

Do budowy zaprzęgu wykorzystaj kilka sztuk renifera dokładając sanie, które posiadamy również w naszej ofercie otrzymasz kompletny zaprzęg Świętego Mikołaja – klasyka świątecznych dekoracji 

Więcej informacji
sanie z reniferem

Zacznij z nami współpracę

Zleć nam wykonanie produktu według Twojego projektu

Chętnie podejmiemy współpracą z biurami projektowymi, grafikami i wszystkimi zainteresowanymi, którzy nie posiadają odpowiedniego parku maszynowego, Dzięki współpracy z Pracownia CNC Rena mogą realizować swoje projekty.

kontakt