Śnieżynki – gwiazdki 100cm największe na rynku.

Dostępne tylko u nas!

Sklep

Śnieżynki – gwiazdki 100cm

Jesteśmy jedynym producentem tak dużych śnieżynek na rynku!

Materiał z którego wykonane są śnieżynki nie występuje standardowo w handlu, dlatego zamawiamy u producentów bloki styropianu  mocno spienione często stosowane w sztukaterii w rozkroju w dużych formatach.

W tej branży mamy ogromne doświadczenie - blisko 20 lat na rynku

Dyskoteki i kluby

Śnieżynki styropianowe są popularnymi dekoracjami w klubach i dyskotekach, zwłaszcza na imprezach tematycznych, eventach czy specjalnych okazjach. Te lekkie, łatwe w montażu i kolorowe elementy doskonale wprowadzają festywną atmosferę, a jednocześnie stanowią niskobudżetowe rozwiązanie dekoracyjne. Ta branża możne na nas liczyć. Dlatego większość z dużych klubów zaopatruje się właśnie u nas.

Galerie handlowe, salony samochodowe, sklepy wielkopowierzchniowe – zaskocz swoich klientów wyjątkowymi dekoracjami na Witrynie Sklepowej! Nasze śnieżynki styropianowe to idealny sposób, aby wprowadzić klimat zimowych świąt do Twojego biznesu, przyciągając uwagę klientów w tym magicznym okresie.

Efektowne wzornictwo: Nasze śnieżynki styropianowe zostały starannie zaprojektowane, aby dodawać uroku i elegancji Twojej Witrynie Sklepowej. Ich delikatne wzory i przestrzenne kształty zachwycą każdego, kto spojrzy w ich kierunku.Nasze duże śnieżynki znalazły zastosowanie w studiach TV, Przy produkcji spotów reklamowych. Pokazach, przedstawieniach itp. Zaufało nam wiele komercyjnych firm i instytucji

Nawiążemy współpracę z przedstawicielami handlowymi i osobami zainteresowanymi do dalszej odsprzedaży naszych produktów na bardzo korzystnych warunkach z dużymi rabatami i priorytetem w terminie realizacji zamówień. Chcesz się z nami skontaktować? Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. propozycję