Dekoracje na Bierzmowanie –  dekoracja kościoła

W naszej ofercie kilka rozwiązań, które pozwolą podkreślić charakter tej uroczystości

Bezpieczny i lekki styropian: Nasze dekoracje są wykonane z bezpiecznego i lekkiego styropianu, co oznacza, że są łatwe w transporcie i ustawieniu, jednocześnie zachowując solidność.

Szanowni Klienci,

Bierzmowanie to wyjątkowy moment w życiu młodych ludzi, kiedy przyjmują oni dar Ducha Świętego. Chcielibyśmy uczynić tę uroczystość jeszcze bardziej wyjątkową poprzez nasze piękne dekoracje ze styropianu, które w sposób symboliczny przedstawiają gołębicę i dar Ducha Świętego w postaci płomieni.

Dlaczego Wybrać Nasze Dekoracje?

  • Jakość i Precyzja: Nasze dekoracje są starannie wykonane, aby zapewnić najwyższą jakość i precyzję, której oczekujesz na tym wyjątkowym dniu.

  • Personalizacja: Chcemy, aby nasze dekoracje były wyjątkowe, dlatego jesteśmy gotowi dostosować każdy element do Twoich potrzeb.

  • Symbolika: Nasze dekoracje niosą głęboką symbolikę wiary i Ducha Świętego, co sprawi, że uroczystość będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

Dekoracje na Bierzmowanie. Najczęściej Kupowane

bestselling

Hit sprzedaży

Nasza propozycja, którą wprowadziliśmy jako pierwsi na rynku. Pomimo wielu propozycji dekoracji na Bierzmowanie ta zdobyła największe uznanie. Z pewnością znacznie ożywiła urok  tej uroczystości.

Przykład realizacji

Duży format 

Koło z gołębica posiada średnicę 95 cm Idealnie dopasowana do wysokości ołtarza jest widoczna z dużej odległości. W zestawie siedem darów Ducha Świętego

Nasze kolejne propozycje na uroczystość Bierzmowania

Duże zainteresowanie tego typu dekoracją zobligowało nas do powstania kolejnych projektów, które z pewnością pomogą w realizacji tej bardzo ważnej uroczystości.

Więcej produktów z tej kategorii

To nasze projekty i wykonanie  – nie znajdziesz w Internecie chociaż wiele z nich stylizuje się na naszym wzornictwie

Chcemy pomóc Ci uczynić tę uroczystość niezapomnianą i pełną duchowego znaczenia.

Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby omówić swoje potrzeby i uzyskać indywidualną ofertę na dekoracje bierzmowania. Chętnie pomożemy Ci w stworzeniu niezapomnianej atmosfery na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Sklep

Dary Ducha Świętego – Płomienie na Bierzmowanie

To bardzo dobre i szybkie rozwiązanie w przypadku gdzie jest mniej miejsca. Płomienie posiadaj podstawkę, dzięki której łato postawisz je w dolnym miejscu. W większości przypadków płomienie na Bierzmowanie stawanie są przed ołtarzem. Na płomieniach umieszczono napisy symbolizujące Dary ducha świętego

Gołębica z Styropianu: Nasza dekoracja przedstawiająca gołębicę wykonana jest z trwałego i lekkiego styropianu. Gołębica to symbol Ducha Świętego i pokoju. Możemy dostosować rozmiar, kolory i detale, aby dopasować dekorację do Twojej ceremonii.

Dekoracja montowana na tle.

Jeśli postanowili Państwo na dekorację np bocznego ołtarza gdzie dysponujecie większą przestrzenią to rozwiązanie jest  dla Was. Bardzo lekkie i łatwe w instalacji elementy sprawdzą się w 100%

Łatwy montaż

Gołębica z promieniami umieszczona w kole stanowi zwartą konstrukcję dzięki czemu łatwo ją podwiesić. Jest bardzo lekka wiec bez obaw utrzyma się na żyłce, sznurku itp. Aby gołębica się nie obracała należy mocujący sznurek zaczepić w dwóch punktach. W ten sposób wyeksponowana dekoracja na Bierzmowanie widoczna jest z każdego miejsca w kościele.

Płomienie Ducha Świętego: Nasze płomienie ze styropianu to symbol Ducha Świętego, który zstępuje na wiernych w dniu bierzmowania. Wykonane są one w sposób staranny i pomalowane na efektowne kolory, aby dodać magii tej uroczystości.

Dary Ducha świętego

Posiadają podstawkę, dzięki której można postawi w dowodnym miejscu. Płomienie są malowane techniką airbrush tzn farba jest odpowiednio natryskiwana dając realistyczny efekt zbliżony do wyglądu płomienia. Nasza dekoracja pięknie komponuje się z dodatkiem kwiatów. Cieszymy się, że nasze dekoracje na Bierzmowanie zdobyły tak dozę uznanie    

Masz swoją wizję – pomożemy zrealizować

Dekoracje na Bierzmowanie to nie jedyne produkty z kategorii dekoracje religijne

Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w grafice oraz dużym parkiem maszynowym, który daje możliwości wykonana dekoracji w rożnych rozwiązaniach i materiałach. Chcesz się z nami skontaktować? Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie Twoją propozycję.