Home / About Us

O nas

  • Nasza firma
  • Nasza historia
  • Nasza misja
  • Careers
Pierwsza działalność firmy zarejestrowano w 2001 roku pod nazwą Agencja Promocyjno Reklamowa RENA.. Działalność skupiał się głównie na produkcji materiałów filmowych,  na potrzeby imprez okolicznościowych i spotów reklamowych dla TV kablowych. Biegła znajomość oprogramowania graficznego pozwoliła nam na poszerzenie działalności w kierunku reklamy wizualnej. Duża znajomość branży IT pozwoliła nam na budowę sieci WiFi . Dalszym etapem rozwoju firmy była zmiana jej nazwy na Pracownia CNC RENA inwestycja w park maszynowy oparty o obrabiarki CNC. Pierwsza działalność firmy zarejestrowano w 2001 roku pod nazwą Agencja Promocyjno Reklamowa RENA.. Działalność skupiał się głównie na produkcji materiałów filmowych,  na potrzeby imprez okolicznościowych i spotów reklamowych dla TV kablowych. Biegła znajomość oprogramowania graficznego pozwoliła nam na poszerzenie działalności w kierunku reklamy wizualnej. Duża znajomość branży IT pozwoliła nam na budowę sieci WiFi . Dalszym etapem rozwoju firmy była zmiana jej nazwy na Pracownia CNC RENA inwestycja w park maszynowy oparty o obrabiarki CNC. Read full story

Produkcja dekoracji styropianowych i liter przestrzennych

Wdrożenie ploterów termicznych pozwoliła nam produkcję dekoracji religijnych na uroczystości Bożego Ciała, Komunii, Bierzmowania itp. Kolejny etap to styropianowe ozdoby i dekoracje świąteczne. Działając w branży ślubnej wprowadziliśmy na rynek jako pierwsi inicjały, imiona i inne dekorację weselne. W tym okresie wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie analizując rynek staliśmy się liderem w kilku branżach. Na bazie naszych produktów wiele konkurencyjnych firm zaczęło zapożyczać nasze wzornictwo i produkty. Marka RENA była inspiracją dla wielu firm. Niestety kilka z nich starając sie nas kopiować i naśladować posłużyło się do kopiowania nie tylko produktów ale ich zdjęć i opisów.

Pokochaliśmy drewno

Obróbka drewna stała się naszą pasją. Zgodnie z misją firmy wprowadziliśmy na runek wiele płaskorzeźb o tematyce myśliwskiej.  Kolejny raz wysunęliśmy się na pozycję lidera. Tym razem w tworzeniu produktów w klimacie słowiańskim.

Blog i Portfolio

Wiele działań w kierunku rozwoju naszej firmy możesz śledzić na naszym profilu FunPage, blogu i potrfolio See all jobs