Proponowane dekoracje nadają uroku nowoczesnym wnętrzom stylizacja ograniczona jedynie wyobraźnią.

Są to najpiękniej wystylizowane konie jakie udało się stworzyć naszym grafikom. Jeśli zawisną na Twojej ścianie z pewnością zachwycą wielu znajomych.

Kilka szczegółów technicznych:

  • Dekoracje wykonane zostały ekstrudowanej pianki polistyrenowej w skrócie XPS, to materiał z tworzywa sztucznego z doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej, odpornością na działanie wilgoci oraz bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną. Mimo że technologia produkcji XPS została opracowana ponad 60 lat temu, materiał ten nadal mylony jest ze styropianem.
  • Malowane na kolor czarny farbą akrylową (lateksową) tym rodzajem farby malujesz ściany)
  • Wysokość każdego konia 57cm, szerokość większa proporcjonalnie, grubość 2cm,

Sposób montażu.

  • W przeciwieństwie do dekoracji z folii samoprzylepnej montaż jest dziecinnie prosty. Stosujemy sprawdzoną w praktyce taśmę dwustronną, którą podklejamy dekoracje, wystarczy oderwać papierek zabezpieczający klej i w wybranym miejscu przyłożyć do ściany delikatnie dociskają to wszystko ! Aplikowanie dekoracji z folii samoprzylepnej jest o wiele bardziej skomplikowane, dlatego nasze dekoracje stają się coraz częściej stosowane.
  • Dekoracje 3D to dekoracje wielokolorowego użytku

Klasyczne dekoracje wykonane z folii samoprzylepnej to jednorazówki chcąc przemalować, odświeżyć ścianę musisz ją oderwać i ląduje w koszu.Naszą dekoracje odrywasz i montujesz ponownie. Możesz zmienić jej kolor przemalować dostosować do kolorystyki pomieszczenia.

Dekoracje 3D mają możliwość zmiany miejsca. po prostu odrywasz i przenosisz w inne miejsce.

Podobna dekoracja z folii nie ma szansy bytu z prostego powodu. Folia pracuje w zależnie od temperatury dlatego czarny koń wykonany z niej nie ma racji bytu z prostego powodu kurczy się na ścianie nasłonecznionej w ciągu dnia czego efektem są powstające bąble z czasem obkurcza czego efektem są pomarszczone krawędzie ten defekt nie występuje w przypadki dekoracji 3D,

Nie wierzysz wybór należy do ciebie. do  dekoracji z folii samoprzylepnej inaczej naklejek posiadamy plotery do ich produkcji naklejek i możemy wykonać z również z tego materiału wybór należy do ciebie.

JEDNYMI SŁOWY NASZEMU KONIOWI INNE DEKORACJE MOGĄ PODSKOCZYĆ …

Proponowane dekoracje nadają uroku nowoczesnym wnętrzom stylizacja ograniczona jedynie wyobraźnią.

Masz inną wizję my ją zrealizujemy!