Twój wielki dzień – nie pozwól aby stół wyglądał szablonowo jak setki innych, które serwuje Ci lokal czy dom weselny.

Inicjały na stół to nie tylko wspaniała dekoracja ale również ciekawy rekwizyt do sesji zdjęciowej.

Zajmujemy się wystrojem sali, lokali i kościołów od wielu lat, bardzo często to właśnie my nadajemy nowe trendy w poszczególnych sezonach. Personalizacja to magiczne określenie zaczyna królować na przyjęciach ślubnych.

Większość lokali organizujących przyjęcia weselne nie mając możliwości zaistnienia w temacie zrzuca ciężar na młodych i tu pojawia się nasza propozycja . Aby lokal na Twój dzień był przygotowany z charakterem . Wielką bolączką właścicieli lokali jest to, że proponują nie tylko menu ale i wystrój szablonowy na jedno kopyto, wrzucając wszystkie młode pary do jednego wora. Wielu z Was ambicja nie pozwala na takie traktowanie ! Wszystko co podkreśla indywidualny charakter nowożeńców to z pewnością imiona i inicjały i my je proponujemy od wielu lat jako pierwsi w kraju. Niestety nowe trendy weselne zawitały trochę z opóźnieniem pod nasze strzechy (ale lepiej późno niż wcale)

Ze stołu weselnego na półkę w pokoju.

Mając duże doświadczenie wyniesione z prowadzonej agencji reklamowej setki wykonań reklam i liter przestrzennych gwarantujemy, że Wasze inicjały nie wylądują w koszu, umieszczając na półce obok ślubnego portretu będą Wam przypominać Wasz wielki dzień na długie lata.

Koniec ery kwiatów wywalanych na śmieci po 2 dniach ! na rzecz upominków i akcesorji, które jako pamiątki mają kadencję na wiele lat

Macie już swoje inicjały ślubne ? Po weselu stawiacie je na półce i cieszą Wasze oczy przez długie lata. Do wykorzystania: w sesji plenerowej, jako zawieszka na ścianie za Parą Młodą. Litery doskonale sprawdzą się też jako urozmaicenie stolika bufetowego czy dekoracja przed Parą Młodą.