Tablice z hymnem

To dekoracja wchodząca z wielkim impetem do kościołów zdobywając coraz to większe uznanie. Nawiązuje treścią do ślubu, wizualnie ubogaca świątynie podkreślając ten uroczysty dzień jakim jest dzień ślubu.

Dwie wersje na każdą kieszeń

Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji reklamy wizualnej oraz duże doświadczenie w przygotowaniu dekoracji kościołów na rożne uroczystości przygotowaliśmy dla Państwa ofertą, która już na pierwszy “rzut oka stylistycznie i jakościowo mocno odbiega od podobnych produktów na rynku. Wielu dekoratorów nie mając odpowiedniego zaplecza wnosi do kościołów wiele przypadkowych przedmiotów (latarnie, postumenty ) które w żaden sposób nie tworzą harmonii z sakralnym klimatem świątyni. Dlatego też księża sceptycznie podchodzą do tematu dekoracji wydając rożnego rodzaju rozporządzenia. Tych problemów można uniknąć stawiając na stylowe dekoracje, które potrafią ubogacić wizualne swiątynię.

Szybka praca

Jednym z większych zalet jest bardzo szybka i sprawna instalacja dekoracji w kościele. W sytuacjach, kiedy pomiędzy maszami jest krótka przerwa z pewnością damy radę “posprzątać”

Czysto szybko i sprawnie

Tablice można wcześniej delikatnie przyozdobić. wnosząc do kościoła wystarczy je symetrycznie porozstawiać co zajmie kilka minut. .Tym sposobem nie tracisz cennego czasy na upinanie materiałów, odpalanie świec i poprawianie kompozycji kwiatowych. To rozwiązanie nie generuje żadnych niepożądanych śmieci (wosku opadłych liści itd)