baner_3D

Miło nam poinformować, że wprowadzamy do sprzedaży dekoracje 3D (przestrzenne) wykonane ze styroduru (pianki XPS)Nie są to zwykłe naklejki z folii samoprzylepnej ! Kilka istotnych różnic to :

Cała prawda o naklejkach z folii

 • Ściana “oddycha” w naklejkach z folii z czasem wychodzą bąble powietrza.
 • Różnica temperatur i wilgotność  powietrza sprawia, że folia z czasem się skurcza i rozciąga powstaje efekt pomarańczowej skórki. Wystarczy, że słonce kilkanaście razy padnie na ścianę.
 • Z czasem utlenia się klej i odchodzą rogi, a krawędzie naklejki poodnoszą  się do góry. Wszystko to sprawia, że po pewnym czasie naklejki wyglądają mało estetycznie, mówiąc szczerze niechlujnie ! Jesteś zmuszony je oderwać co wiąże się z kosztami przemalowania ściany.
 • Dekoracje  lub litery ze styroduru (pianki XPS) wiszą kilka lat w różnych warunkach atmosferycznych często na zewnątrz jako reklama sklepów, lokali, firm itp. Praktycznie nie ma problemów z ich trwałością.
 • Naklejki z folii to (chwilowa) jednorazówka jeśli chcesz odświeżyć czy  przemalować  secinę naklejka ląduje w koszu.
 • Dekoracje  ze styroduru często  maluje się w kolorze ściany, wiec zmiana koloru to nie problem  (idealnie pasują kolorystycznie bo wykorzystujesz tą samą farbę którą malujesz ścianę) ew. zmiana koloru nie stanowi problemu można zdemontować i wałeczkiem lub pędzlem przemalować na dowolny wybrany przez Ciebie kolor.
 • Montaż nie jest tak prosty jak zapewniają sprzedawcy, często folia transportowa za pomocą, której przenosisz naklejkę potrafi oderwać farbę (cienkie elementy nie chcą się trzymać ściany i odchodzą razem z folią.
 • Często aplikując naklejkę złożoną z drobnych i cienkich elementów nie wystarcza szmatka czy płyta CD trzeba mieć odpowiednie filcowe rakle (reklamy wyklejam kilkanaście lat wiec wiem o czym piszę !)
 • Montaż dekoracji 3D nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi wystarczy sprawna dłoń i kilka kawałków dobrej taśmy dwustronnej (to wszystko)
 • Montując naklejkę z folii nie masz możliwości korekty położenia jeden mały błąd i naklejka ląduje w koszu, ew. jak pojawi się nowy mebel nie możesz jej przesunąć (jednorazówka)
 • Dekoracje 3D odklejasz (z taśmą dwustronną nie ma problemu) i przeklejasz w dowolne miejsce. Dekoracja 3D jest bardzo lekka nie trzeba stosować żadnych dodatkowych klei montażowych ( w moim przypadku dekor 3D wisi już 2 lata i nic nie odpada) trzeba tylko stosować filmową taśmę np. 3M

Po za tym dekoracje  3D nie są tak oklepane jak naklejki i szablony. Jako zupełna nowość przyciągają uwagę możesz wierzyć mi na słowo. Zupełnie inny efekt dzięki 3D  – gra cieni i odpowiednie podświetlenia  LED dają prawdziwie magiczny klimat. Tak wygląda cała prawda o naklejkach z folii !!! Możesz się z mną nie zgodzić. Wybór zawsze należy oczywiście do Ciebie !

Jednym słowem bez sensu jest porównanie tych dwóch rodzajów dekoracji ścian – Trabant czy Mercedes Ty wybierasz !