Interesująca propozycja dla osób zainteresowanych architekturą wnętrz i designem. Najnowsze trendy 3D , pozwalają odświeżyć wygląd mieszkania, lokalu niewielkim kosztem.
Nie znajdziesz ją w żadnym sklepie jesteśmy wyłącznym producentem.

Cała prawda o naklejkach z folii !

Ściana “oddycha” w naklejkach z folii z czasem wychodzą bąble powietrza.
Różnica temperatur i wilgotność powietrza sprawia, że folia z czasem się skurcza i rozciąga powstaje efekt pomarańczowej skórki. Wystarczy, że słonce kilkanaście razy padnie na ścianę.
Z czasem utlenia się klej i odchodzą rogi, a krawędzie naklejki podnoszą się do góry. Wszystko to sprawia, że po pewnym czasie naklejki wyglądają mało estetycznie, mówiąc szczerze niechlujnie ! Jesteś zmuszony je oderwać co wiąże się z kosztami przemalowania ściany.
Dekoracje lub litery ze styroduru (pianki XPS) wiszą kilka lat w różnych warunkach atmosferycznych często na zewnątrz jako reklama sklepów, lokali, firm itp. Praktycznie nie ma problemów z ich trwałością.
Naklejki z folii to (chwilowa) jednorazówka jeśli chcesz odświeżyć czy przemalować ścianę naklejka ląduje w koszu.
Dekoracje ze styroduru często maluje się w kolorze ściany, wiec zmiana koloru to nie problem (idealnie pasują kolorystycznie bo wykorzystujesz tą samą farbę którą malujesz ścianę) ew. zmiana koloru nie stanowi problemu można zdemontować i wałeczkiem lub pędzlem przemalować na dowolny wybrany przez Ciebie kolor.
Montaż nie jest tak prosty jak zapewniają sprzedawcy, często folia transportowa za pomocą, której przenosisz naklejkę potrafi oderwać farbę (cienkie elementy nie chcą się trzymać ściany i odchodzą razem z folią. Często aplikując naklejkę złożoną z drobnych i cienkich elementów nie wystarcza szmatka czy płyta CD trzeba mieć odpowiednie filcowe rakle (reklamy wyklejam kilkanaście lat wiec wiem o czym piszę !)
Montaż dekoracji 3D nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi wystarczy sprawna dłoń i kilka kawałków dobrej taśmy dwustronnej (to wszystko)

Montując naklejkę z folii nie masz możliwości korekty położenia jeden mały błąd i naklejka ląduje w koszu, ew. jak pojawi się nowy mebel nie możesz jej przesunąć (jednorazówka)
Dekoracje 3D odklejasz (z taśmą dwustronną nie ma problemu) i przeklejasz w dowolne miejsce. Dekoracja 3D jest bardzo lekka nie trzeba stosować żadnych dodatkowych klei montażowych ( w moim przypadku dekor 3D wisi już 2 lata i nic nie odpada) trzeba tylko stosować filmową taśmę np. 3M
Po za tym dekoracje 3D nie są tak oklepane jak naklejki i szablony. Jako zupełna nowość przyciągają uwagę możesz wierzyć mi na słowo. Zupełnie inny efekt dzięki 3D – gra cieni i odpowiednie podświetlenia LED dają prawdziwie magiczny klimat.

Tak wygląda cała prawda o naklejkach z folii ! Możesz się z mną nie zgodzić. Wybór zawsze należy oczywiście do Ciebie !
Jednym słowem bez sensu jest porównanie tych dwóch rodzajów dekoracji ścian – Trabant czy Mercedes Ty wybierasz.

Realizuję również zamówienia indywidualne (inne wzory).